Слухай онлайн
Політика

Петро Олійник поміняє приблизно третину голів РДА і обмежить втручання облдержадміністрації в політичні процеси

Приблизно третина голів райдержадміністрацій буде замінена на нових — повідомив 5 квітня під час прес-конференції голова Львівської ОДА Петро Олійник. Крім цього, за його словами, незабаром відбудуться деякі кадрові перетрубації і в апараті облдержадміністрації.  Всіх нових посадовців, як заявив Петро Олійник, він призначатиме самотужки і не буде радитися з жодною з політичних сил.
«Більше року тому я зробив квотування посад для всіх політичних сил, хто хотів себе проявити, зміг це зробити. Зараз же я виходитиму не з політичних амбіцій, і з реальних потреб області», — наголосив керівник Львівщини.
Єдині, кого не змінюватиме на представників інших політичних сил, - голови райдержадміністрацій від Блоку Юлії Тимошенко. Як заявив Петро Олійник, якщо хтось із голів РДА від БЮТ піде на інші посади, він на свій розсуд замінить їх іншими людьми, але обов’язково теж представниками Блоку Тимошенко.
«Я не хочу, щоб мене звинувачували в тому, що поділивши місця в обласній раді з БЮТ, я натомість намагаюся зменшити вплив цієї політичної сили на керівництво областю», — зазначив голова Львівської ОДА.
За його словами, відтепер облдержадміністрація стає значно менше заполітизованою, ніж була до виборів і повертається до своїх звичних справ — нагальних проблем області.
«Перед виборами ЛОДА просто не могла стояти осторонь політичних процесів в області, тепер же, я переконаний, треба провести деполітизацію апарату облдержадміністрації», — зазначив Петро Олійник.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...