Петро Олійник пропонуватиме на посаду першого заступника голови Львівської ОДА Валерія Пятака
Слухай онлайн
Політика

Петро Олійник пропонуватиме на посаду першого заступника голови Львівської ОДА Валерія П’ятака

Голова облдержадміністрації Петро Олійник пропонуватиме на посаду першого заступника голови Львівської ОДА Валерія П’ятака. Подання з цього приводу на ім’я Президента керівник області вже зробив — про це Петро Олійник повідомив „Гал-іnfо”.
На місце Валерія П’ятака, який обіймав посаду заступника голови ЛОДА з економічних питань, Петро Олійник запропонував екс-заступника голови ЛОР Тараса Федака. Крім цього, серйозні перетрубації щодо голів відбуватимуться і в райдежадміністраціях у Львівській області. Як зазначив Петро Олійник, сьогодні він має намір визначитися щодо претендентів на посаду Сокальської, Сколівської і Радехівської РДА.
Нагадаємо, голови цих РДА посіли місце керівників районних рад. Крім цього, Петру Олійнику потрібно визначатися щодо кандидатур на посаду Перемишлянської РДА, адже попередній голова подав у відставку. Окрім зазначених районів, як зазначив Петро Олійник, зміняться керівники ще приблизно 3-х РДА, а ще деякі голови РДА отримають серйозні попередження. Найближчим часом, за словами Петра Олійника, зазнає серйозних змін і структура ЛОДА. Галузева система ОДА себе не виправдала, отож планується перехід в найближчому часі перехід на функціональну систему. З тими трьома головами РДА Олійник буде визначатися на колегії 5 травня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...