Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Петро Порошенко: Українська армія – лідер народної довіри

Виступаючи перед військовими на Житомирщині Петро Порошенко зазначив, що українська армія є лідером довіри українського народу серед усіх державних інституцій, - інформують у прес-службі Президента України.

ʺНарод довіряє українській арміїʺ, - сказав Президент. ʺЯ пишаюся і вітаю Збройні Сили України. Вони випередили другого, хто йде за рівнем довіри - це український дипломатʺ, - сказав Верховний Головнокомандувач ЗСУ. Він додав, що наступною за рівнем довіри українців йде Національна гвардія.

ʺЦе абсолютна правильна реакція людей по довірі своїм захисникам, які в ці непрості часи боронять рідну землюʺ, - зазначив Глава держави.

Глава держави підкреслив, що українська армія ʺсьогодні наростила свій потенціал і є гарантом української незалежностіʺ.

Президент привітав усіх українських воїнів зі знаменною історичною подією – створенням єдиної помісної Православної церкви України, об’єднавчий собор якої відбувся 15 грудня і обрав свого предстоятеля. ʺМи здатні себе захисти і маємо для цього абсолютно усе необхідне. Ми різко скоротили вплив Російської Федерації всередині країниʺ, - підсумував Президент України.

Глава держави привітав військових та їхні родини з прийдешніми різдвяними та новорічними святами.

ʺХочу усій країні побажати миру, бо ніхто більше ніж ми українці не хоче миру. Але наголошу ще раз – миру на умовах національної безпеки нашої держави, а не миру на умовах капітуляції, яку пропонують деякі політикани. Вірю, що Господь пошле нам цей довгоочікуваний мир. Слава ЗСУ та Слава Україніʺ, - підсумував Президент.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ