Слухай онлайн
Політика

Піар, фейки, паніка: хто з політиків спекулює на коронавірусі

Комітет виборців України назвав 10 спекуляцій українських політиків на тему коронавірусу. Про це інформують у прес-службі комітету.

Усі заяви були зроблені публічно: під час виступів у Верховній Раді, в коментарях для ЗМІ, на особистих сторінках в соціальних мережах, опубліковані на партійних сайтах.

ʺНещодавно В. Зеленський публічно звинуватив українських політиків у ʺполітичному хайпіʺ під час боротьби з пандемією. Президент назвав такі дії фактично мародерством. Аналіз заяв українських політиків показує, що серед них справді є чимало таких, які можна вважати абсурдними. Однак цікаво, що значну частину з них поширили самі члени президентської команди, які підігрівали ситуацію, намагаючи заробити політичні балиʺ, - заявив голова КВУ Олексій Кошель.

ʺЗараз ми маємо багато прикладів, коли політичні партії формують волонтерські мережі, відкривають гарячі лінії, закуповують медикаменти без висвітлення у ЗМІ. Однак частина політиків свідомо поводяться як звичайні політичні мародери, намагаючись привернути увагу до своїх персон та заробити політичні бали через брудні політичні спекуляціїʺ, - додав Кошель.

ТОП 10 абсурдних заяв на тему коронавірусу:

1. Сергій Шахов, народний депутат, група ʺДовіраʺ, хворий на коронавірус
Влаштував піар-кампанію навколо своєї хвороби. До інфікування виступав у Верховній Раді, стверджуючи, що коронавірусу не існує: ʺКоронавірусу ніякого немає, а є коронавірус у головах чиновниківʺ. Пізніше, будучи хворим, заявив: ʺМої виборці зверталися, щоб я проїхався по всіх міністерствах, по усьому Кабінету міністрів, Верховній Радіʺ

2. Максим Бужанський, народний депутат, ʺСлуга Народуʺ
Поширив фейкове відео про те як жителі Львова нібито побили і виштовхали з автобуса пасажира, який закашлявся. Провів паралелі із ʺЛьвівським погромом 1941 рокуʺ. У СБУ заявили, що поширене відео є фейком.

3. Єлизавета Богуцька, народний депутат, ʺСлуга Народуʺ
Розповіла власний варіант щодо того як потрібно боротися із коронавірусом: ʺЯкщо високі температури вбивають Корону, то народу необхідні регулярна лазня, алкоголь і сексʺ

4. Олександр Дубінський, народний депутат, ʺСлуга Народуʺ
Використав тему протестів щодо розміщення евакуйованих із Китаю українських громадян для роздмухування паніки і заробляння політичних балів: ʺХочу успокоить всех жителей Обуховского района — никакого размещения карантинных граждан из Китая на территории района не будет. Только что добился такого решения от МОЗʺ.

5. Ілля Кива, народний депутат, ОПЗЖ
Прокоментував ситуацію з коронавірусом цитатою Сталіна. ʺЯк нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок в нашій країні!ʺ, - написав Кива у фейсбуці.

6. Вадим Столар, народний депутат, ОПЗЖ
Організував масштабну піар-кампанію навколо передачі представниками його команди респіраторів та захисних заходів до лікарень міста Києва. Інформацію про допомогу з боку народного депутата було пощирено на кількох центральних телеканалах та у низці інтернет-ЗМІ.

7. Ілля Ємець, міністр охорони здоров’я
Під час засідання парламентського комітету зробив неоднозначну заяву щодо потенційної кількості хворих від коронавірусу, чим міг спричинити поширення паніки: ʺЦей вірус - він дітей не вражає. Зараз помруть всі пенсіонериʺ, - заявив Ємець.

8. Анатолій Шарій, лідер ʺПартії Шаріяʺ
Поширює паніку щодо коронавірусу. Заявив, що коронавірус бушує в Західній Україні ще з січня. Його партія масово роздає інформаційні матеріали про поширення хвороби в агітаційних наметах партії та під партійними прапорами.

9. Ольга Василевська Смаглюк, народний депутат ʺСлуга Народуʺ
Назвала коронавірус маркетинговим ходом: ʺЯ вважаю, що це маркетинговий хід (ред. – про коронавірус)ʺ

10. Петро Симоненко, лідер КПУ
Публічно звернувся за допомогою у боротьбі з коронавірусом до Першого секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Куби Рауля Кастро: ʺМы очень надеемся, что кубинские товарищи найдут возможность направить в Украину специалистов-медиковʺ.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Львові на тлі пандемії розпочалося змагання за крісло міського голови.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");