Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Під час кампанії «Добрі справи» допомогу до Великодня отримали 40 львівських сімей

40 малозабезпечених та багатодітних родин міста отримали допомогу від львівських підприємців до Великодня у рамках кампанії «Добрі справи». Цього разу мер Андрій Садовий звернувся до двох сотень підприємців, – повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Нагадаємо, у Львова триває кампанія «Добрі справи».  У березні розпочався третій етап, приурочений до Великодня. Великодні «Добрі справи» допомогли більше 40 сім’ям, які отримали подарунки у вигляді продуктів харчування, побутової хімії та матеріальної допомоги. 

 

Як розповідають в управлінні внутрішньої політики, у кампанії «Добрі справи» ніхто не просить у бізнесменів грошей, вони проявляють власне бажання та ініціативу надати найнеобхідніші товари потребуючим людям. Цю допомогу вони самі передають сім’ям, список потреб яких склали у міському управлінні соціального захисту. Так, підприємці мають можливість самостійно обрати сім’ю, якій хочуть допомогти, або ж вказати свої можливості, а координатори проекту сконтактуються з малозабезпеченими мешканцями.

 

Соціальна кампанія «Добрі справи» триває лише півроку, але вже активно набирає обертів. В управлінні внутрішньої політики розробили стратегію розвитку кампанії, яка полягатиме у залученні до допомоги потребуючим та соціальної активності не лише підприємців, а й інші категорії населення – школярів, студентів, пенсіонерів. Зараз триває дослідження закордонного досвіду залучення різних груп населення до соціальної роботи.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...