Слухай онлайн
Політика

Під час обласної конференції Українського народного блоку Костенка і Плюща затверджено виборчий список до Львівської обласної ради

Виборчий список УНБ Костенка та Плюща до Львівської обласної ради  очолить голова ЛОО УНП Олекса Гудима – про це сьогодні, 18 січня, під час обласної конференції блоку повідомив Олекса Гудима. За словами народного депутата, він не збирається ставати народним депутатом і одразу після виборів відмовиться від свого місця. Другою у списку народного блоку до Львівської обласної ради  є депутат ЛОР Лариса Федорів.3 – Михайло Коваль, підприємець, 4 – Галина Юрків, директор школи зі Стрия, 5 – підприємець Володимир Креховецький, 6 – голова правління “Львівхолод” Богдан Козак, 7 – заступник голови Пустомитівської РДА Володимир Шуркало, 8 - голова Франківської РО УНП Юрій Візьняк, 9 – керуючий справами Буської райради Ярослав Глова, 10 – голова Личаківської РО Олег Немчінов.
Відповідно до угоди про створення блоку, як зазначив Олекса Гудима, союзники УНП по блоку – партії “Україна соборна” та Партія вільних селян та підприємців отримали по одному місцю в прохідній частині списку Народного блоку Костенка і Плюща до Львівської обласної ради. Зокрема, представник Партії вільних селян та підприємців Ярослав Кардаш в списку є 20, а представник “України Соборної” Михайло Максимик – 12. Як зазначив Олекса Гудима, УНБ Костенка та Плюща під час виборів до Львівської обласної ради розраховує щонайменше на 20 місць.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ