Слухай онлайн
Cуспільство

Під час ЄВРО-2012 у Львові організують фан-посольства

У приймаючому місті Львові будуть організовані фан-посольства, що працюватимуть під час чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це розповів директор департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Засадний, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Відповідно до концепції організації фан-посольств у приймаючих містах УЄФА ЄВРО 2012™, вже цього року буде визначено персонал стаціонарного фан-посольства, яке знаходитиметься в центрі Львова. У його роботі будуть задіяні координатор та 5 кваліфікованих помічників. Крім того, допомагати їм будуть понад 20 волонтерів. Мобільні фан-посольства будуть організовані фанами команд, які гратимуть у Львові, - розповів координатор «Вболівальників футболу Європи» Томас Гасслер.

У фан-посольствах працівники надаватимуть вболівальникам з інших країн консультаційні та інформаційні послуги (доїзд, готелі, безпека), допомагатимуть у разі виникнення надзвичайної ситуації. Окрім стаціонарного, у місті працюватимуть «мобільні» фан-посольства, які супроводжуватимуть фанів до їх місцезнаходження у місті або за містом.

«Європейський досвід показує, що наявність такої служби, як фан-посольство, сприяє атмосфері доброзичливості між групами вболівальників, допомагає підвищити відчуття безпеки та захищеності серед фанів,» - зазначив директор департаменту «ЄВРО 2012» Олег Засадний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ