Слухай онлайн
Cуспільство

Підприємці Львівщини висловлюють незадоволення деякими законодавчими актами

Сьогодні у Львові підприємці області під час круглого столу «Очікуване знищення малого та середнього бізнесу як результат поточної діяльності Верховної Ради та Уряду України», підписали резолюцію, в якій висловили незгоду з окремими постановами Кабінету Міністрів щодо діяльності малого та середнього бізнесу, зокрема з постановою «Про удосконалення порядку цін».
У резолюції йдеться про те, що ця постанова створює умови щодо контролю за цінами, які не властиві в умовах функціонування ринкової економіки.
Також підприємці Львівщини не згідні з проектом нового закону «Про спрощену систему оподаткування», вони стверджують, що пріоритетним завданням такого закону є наповнення бюджету, а не сприяння розвитку бізнесу.
Представники малого та середнього бізнесу вважають, що сьогодні низкою законодавчих актів створюються преференції для великого бізнесу, натомість їхня діяльність ускладнюється.
«Ми висловлюємо свою незгоду з вирішенням проблем наповнення бюджету усіма наявними способами, без урахування наслідків», - йдеться у резолюції.
На круглому столі були присутні представники асоціацій підприємництва Львівщини та підприємці.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ