Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Підприємці стверджують, що їх несанкціоновано перевіряють працівники міліції

Підприємці стверджують, що їх несанкціоновано перевіряють працівники міліції. Про це повідомили у прес-службі Громадського форуму Львова.
Заяву подаємо повнотекстово:
„Останнім часом зросла кількість незаконних перевірок міліцією суб’єктів підприємницької діяльності. Зокрема, в березні в Комітет підприємців Львівщини, в Громадський форум Львова та в клуб підприємців „Династія” надійшли звернення, в яких наведені факти проведення незаконних перевірок. Ці перевірки у Львові проводять підрозділи міліції з боротьби з економічними злочинами (БЕЗ).
Їх діяльність регулюється Положенням про Державну службу боротьби з економічною злочинністю, затвердженим Постановою КМУ №510 від 05 липня 1993 року. Відповідно до п.5 цього Положення працівники підрозділів по боротьбі з економічними злочинами повинні керуватися у своїй діяльності Законами України „Про міліцію”, „Про оперативно-розшукову діяльність”, в яких передбачено, що працівники підрозділів БЕЗ мають право діяти лише за наявності фактів порушення законодавства, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Наявність таких фактів засвідчує  лише відкрита в установленому законодавством порядку оперативно-розшукова справа.
Порушення законодавства працівниками ВДСБЕЗ у Львові полягають у тому, що за відсутності оперативно-розшукової  справи працівники міліції самостійно здійснюють пошук таких фактів.
Законодавство не передбачає таких функцій для підрозділів ВДСБЕЗ, оскільки вони призначені для розслідування фактів порушень законодавства, встановлених іншими контролюючими органами, такими як митниця, контрольно-ревізійне управління, тощо.
В направленнях на перевірку є посилання на п. 24 ст. 11 Закону України „Про міліцію”, але і ця норма вказує, що право проводити перевірку виникає за наявності фактів порушення законодавства.
Направлення виписуються керівниками підрозділів без належної реєстрації. Такий висновок випливає з того, що під одним номером видаються декілька направлень. Крім цього, в одному направленні вказується два суб’єкти перевірки. Вже ці факти свідчать про стан дотримання законодавства у ВДСБЕЗ.
Також викликає подив доручення голови адміністрації Львівської області п. Олійника керівникам контролюючих органів не здійснювати незаконних перевірок з 6 до 27 березня
Висновок: Не зважаючи на публічні зустрічі громадських підприємницьких організації з керівництвом міліції Львівської області, де окрім інших розглядалося питання припинення проведення незаконних перевірок, та підписаний Меморандум „Про взаємодію та співробітництво”, наведені факти свідчать, що роботі міліції не відбулося системних змін”, — йдеться у заяві.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ