Слухай онлайн
Cуспільство

“Піккардійська Терція” виступила у Королівському галльському клубі мистецтв та літератури у Брюсселі

Учора, 7 грудня, колектив акапельної музики “Піккардійська Терція” виступив з концертом у  Королівському галльському клубі мистецтв та літератури у Брюсселі. Концерт, який був  організований за ініціативи Представництва України при ЄС, відвідали високі представники Європейської Комісії, Ради міністрів Європейського Союзу, депутати Європейського Парламенту, представники європейського бізнесу, ЗМІ, дипломатичного  кола, акредитованого при ЄС, а також української діаспори в Бельгії.
У цей же день, за сприяння ПУ при ЄС та Генерального Директорату ЄК з питань зовнішніх зносин колектив виступив у центральному будинку Європейської Комісії “Берлємонт”. Обидва виступи були організовані з метою ознайомити співробітників європейських інституцій та їх гостей з культурним надбанням України та, зокрема, своєрідним музичним стилем, який створила група. Повідомляє сайт Представництва України при ЄС.
„Піккардійська Терція” створена 24 вересня 1992 року у Львові. Cпочатку „Піккардійська Терція" була квартетом: Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрiй Капраль и Богдан Богач. Перша пісня, виконана „Піккардійською Терцією” - "Туман яром". Художній керівник – Володимир Якимець.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");