Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Після перемоги опозиції на виборах буде створено слідчу комісію щодо розкрадання бюджету

Опозиційні сили підпишуть Угоду про спільні дії. Про це 17 січня повідомив лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк в ефірі Першого каналу українського радіо. Про це повідомила прес-служба партії.

«Ми проведемо спільний мітинг 22 січня, – сказав Арсеній Яценюк. – Впевнений, що опозиція піде на вибори з єдиною платформою, підписавши угоду про об’єднання опозиційних сил».

За його словами, завдання опозиції полягає не лише в об’єднанні та в перемозі на виборах. «Завдання опозиції у тому, щоб на наступний день після перемоги чітко задекларувати план дій парламентської більшості», – зауважив лідер «Фронту Змін».

Арсеній Яценюк назвав першочергові закони, які нинішня опозиція ухвалить, утворивши більшість у Верховній Раді після виборів. Зокрема, це нові закони про освіту, охорону здоров’я, а також персональне голосування в парламенті. Буде також ухвалено новий закон про пенсійну реформу, який передбачатиме осучаснення пенсій, а також нову редакцію Податкового кодексу.

Лідер «Фронту Змін» наголосив на необхідності ухвалити новий пакет законодавства про боротьбу з корупцією. «Влада вже поборола корупцію. Вона її просто очолила», – зазначив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що після перемоги демократичних сил на виборах 2012 року в парламенті буде створено спеціальну слідчу комісію щодо розкрадання державних коштів протягом останніх двох років під час підготовки до Євро-2012. Арсеній Яценюк нагадав, що держава виділила з бюджету на проведення Чемпіонату Європи з футболу колосальні кошти – 10 мільярдів доларів США. «Ці гроші взяли з кишені кожного українця й відправили на будівництво декількох стадіонів і двох чи трьох доріг. Це Євро для нас вийшло золотим. Я за те, щоб в Україні проводився чемпіонат, але я проти того, щоб розграбовувалися мільярдні кошти», – зауважив лідер «Фронту Змін».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ