Слухай онлайн
Політика

Після першого туру Майдан заборонено

Окружний адмінсуд Києва заборонив проведення масових акцій на Майдані Незалежності в Києві 9 січня - 5 лютого на вимогу КМДА. Про це повідомив представник Головного управління внутрішньої політики міськадміністрації, передає Українська правда.

"Позов (міськадміністрації) задоволений повністю", - сказав представник.

У своєму позові міськадміністрація просила суд обмежити проведення масових акцій на Майдані в період виборів президента політичним партіям та громадським організаціям.

Відповідачами за позовом міськадміністрації виступали всеукраїнське об'єднання "Свобода", міські організації Партії регіонів і партії "Батьківщина", а також низка громадських організацій, які на момент подачі позову подали в мерію заявки на проведення масових акцій у центрі міста.

За словами представника, рішення про обмеження акцій на Майдані суд прийняв 29 грудня 2009 року.

Як повідомлялося, раніше київська міськорганізація ПР подала заявку в КМДА на проведення масових акцій у центрі Києва, починаючи з 18 січня.

ПР подала заявку на проведення акцій на Майдані Незалежності, Європейській, Софійській та Михайлівській площах й інших центральних вулицях, але міськадміністрація рекомендувала не проводити акції на Майдані.

Вибори президента відбудуться 17 січня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ