Слухай онлайн
Cуспільство

Після свят у Львові зупинять ліфти, що відслужили свій термін

Заступник начальника територіального управління Державного комітета України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду (Держгірпромнагляду) по Львівскій області Ярослав кімак спрямував листа щодо зупинки ліфтів Львова з 8 (восьмого) квітня 2010 року заступникові міського голови з питань містобудування та інфраструктури Львова В. Шевчуку, – повідомила прес-служба Територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області.

 

У листі, зокрема, сказано: з метою контролю виконання Програми технічної експертизи, модернізації, ремонту, заміни, диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади м. Львова на 2009 рік територіальне управлінням в грудні минулого року була проведена позапланова цільова вибіркова перевірка роботи ліфтів, які відпрацювали встановлений термін експлуатації. За результатами перевірки було зупинено роботу 21 ліфта в різних районах Львова.

 

У документі Держгірпромнагляду Львівщини нагадується, що своїм листом від 18.12.2009 року № 2501-292 виконком Львівської міської ради гарантував у 2-х місячний термін виконати роботи по цих ліфтах. Територіальне управління Держгірпромнагляду, як виняток, з метою не допущення напередодні святкування зустрічі Нового, 2010-го, року загострення соціальної напруженості серед мешканців м. Львова, дозволило експлуатацію вказаних вище ліфтів терміном до 25 березня 2010 року.

 

На сьогоднішній день, підкреслюється в листі Ярослава Кімака, роботи не проведені, виконання програми за 2009 рік успішно провалено.

 

Міська влада в особі заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури м. Львова В. Шевчука поставлена до відома, що з 08 квітня поточного, 2010-го, року експлуатація вказаних ліфтів в кількості 21 одиниця буде заборонена. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");