Слухай онлайн
Політика

Після того, як голів ОДА було введено до складу РНБОУ - цей орган перетворився на Раду губернаторів — Олесь Доній

«Те, що Президент вивів губернаторів зі складу РНБОУ є свідченням того, що керівництво держави визнало помилку по нещодавньому введенню губернаторів до складу Ради. Після того РНБОУ перетворилася на Раду губернаторів. Тепер цю помилку виправлено і РНБОУ повернулася до свого попереднього складу і статусу», — так прокоментував «Гал-info» рішення керівництва держави про виведення з Ради національної безпеки та оборони України губернаторів та затвердження нового складу Ради, політолог Олесь Доній. За його словами, РНБОУ повинна займатися не усіма питаннями державного значення, а виключно питанням національної безпеки та оборони.
Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко вивів голів облдержадміністрацій зі складу Ради національної безпеки і оборони України. Як повідомили у прес-службі Глави держави, Указом Президента України від 21 січня 2008 року затверджено новий склад РНБОУ.
Так у її склад увійшли: Президент України, Голова Ради Віктор Ющенко; Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога; Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова; міністр оборони України Юрій Єхануров; міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко; голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж; Генеральний прокурор України Олександр Медведько; перший заступник Голови Служби безпеки України – керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України Валентин Наливайченко; міністр закордонних справ України Володимир Огризко; Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко; міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Шандра.
Також до складу РНБОУ, за згодою, увійшли: президент Національної академії наук України Борис Патон; голова Національного банку України Володимир Стельмах та Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ