Слухай онлайн
Cуспільство

Пісний сьогодні представить нового начальника міської міліції Львова

Сьогодні, 29 січня, начальник ГУ МВС України у Львівській області Василь Пісний представить нового начальника міської міліції. На цю посаду призначено Ігоря Цікала. Як повідомив «Гал-info» керівник ЦГЗ ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук, представлення відбудеться о 17.00 годині.
Нагадаємо, кандидатура Ігоря Цікала на посаду начальника міської міліції Львова була подана на затвердження міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Ігор Цікало народився 29 вересня 1953 року в с. Равське Жовківського району Львівської області. Після закінчення КВШ МВС СРСР працював в ОВС.
З січня 1987 до червня 1989 року працював начальником ДІМ у Личаківському РВ, згодом заступником відділу по РП у Шевченківському РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області. З червня 1991 до вересня 1999 року – начальником даного райвідділу. У жовтні 2000 року - перший заступник начальника ЛМУ начальник КМ. З грудня 2003 року - помічник начальника УМВСУ у Львівській області.
До призначення на посаду начальника міської міліції працював заступником начальника ГУ МВС України у Львівській області – начальником штабу ГУ МВС України у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ