Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

По всій країні розгортається міліцейська операція «бігборд»

Міліція проводить дослідчі перевірки фактів пошкодження фарбою білбордів із зображенням Президента України Віктора Януковича в низці міст країни.

«За всіма такими подіями матеріали зареєстровані, проводиться дослідча перевірка», - повідомив перший заступник начальника департаменту охорони громадського порядку МВС Сергій Поготов на прес-конференції в Києві у вівторок, повідомляє Обком.

У свою чергу начальник управління по зв'язках з громадськістю МВС Володимир Поліщук додав, що кримінальну справу за нанесення збитків навряд чи буде порушено, оскільки сума збитку для порушення справи має становити понад 90 тис. грн.

«Якщо це було здійснено в присутності людей в громадському місці, то тут можлива і ст. 173 Кодексу про адміністративні правопорушення - дрібне хуліганство, а можливо, і хуліганство за кримінальним законодавством», - пояснив В.Поліщук.

За його словами, це визначать результати перевірки правоохоронних органів.

Як повідомлялося, у низці українських міст (Київ, Львів, Запоріжжя, Рівненська обл.) невідомі закидали фарбою білборди із зображенням Президента В. Януковича.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ