Слухай онлайн
Економіка

Податківці перевірили стоматологів

Податківці Львівської області провели моніторинг діяльності окремих категорій медичних працівників бюджетних установ та закладів охорони здоров’я (зокрема з надання стоматологічних послуг) щодо отримання доходів та сплати ними податків – повідомили „Гал-іnfо” у відділі зв’язків із громадськістю ДПА у Львівській області.
З цією метою здійснено аналіз відомостей вказаних категорій працівників за I та II квартали 2006 року.

У більшості випадків середня заробітна плата медичних працівників бюджетних закладів охорони здоров’я є вищою за розмір мінімальної заробітної плати.
Однак у першому півріччі цього року в стоматологічному відділенні Радехівської центральної районної лікарні середньомісячна заробітна плата лікаря-протезиста становила 178,45 грн, у Сколівській стоматологічній поліклініці середня зарплата лікаря – 92 грн.
Працівники ДПІ у м. Бориславі виявили, що в центральній міській лікарні є 4 посади зубних техніків, які зайняті 13 спеціалістами (по 0,25 ставки), а їхня середньомісячна зарплата становить 38 грн.
У результаті проведеного моніторингу зарплат стоматологічних медичних працівників бюджетних установ працівниками ДПІ у Стрийському районі зафіксовано, що із 96 стоматологів 29 осіб отримують заробітну плату нижчу від мінімальної.
Слід зазначити, що штатна чисельність стоматологів у поліклініках встановлюється згідно з чисельністю населення району і розробляється фінансовим управлінням відповідно по районах. Оскільки за останні роки постійно зменшується чисельність населення, відповідно, зменшується кількість стоматологів. Для вирішення цієї проблеми лікарів за власною згодою переводять на неповні робочі оклади. 
Податкові інспекції області звернулися до голів райдержадміністрацій та міських голів з проханням звернути увагу на виплати належної заробітної плати таким працівникам та на цільове використання  державного та комунального майна.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...