Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Податківці провели „круглий стіл” з представниками малого і середнього бізнесу, які виплачують заробітну плату нижче встановленого рівня

14 вересня  2006 року у ДПІ у м. Львові відбувся „круглий стіл”, у якому взяли участь податківці, представники малого та середнього бізнесу, керівники та бухгалтери підприємств Львова, які виплачують заробітну плату нижче встановленого рівня. Про це повідомила прес-служба  ДПІ міста Львова.

Зокрема начальник ДПІ у м. Львові  Роман  Дидимус окреслив  основні напрямки податкової політики щодо вирішення проблемних питань у діяльності підприємств та налагодження партнерських стосунків між суб’єктами господарювання та податковою службою міста.
Під час проведення „круглого столу” було проаналізовано основні схеми мінімізації сплати податків, визначено причини виплат зарплат нижче законодавчо встановленого рівня. Ключовим напрямком наповнення бюджету є вдосконалення адміністрування податків, виявлення та руйнування схем мінімізації податкових зобов’язань, посилення контролю за суб’єктами господарювання, які намагаються ошукати державу. Тому податківці активно працюють з підприємствами, які виплачують зарплату найманим працівникам нижче встановленого рівня, залучають до оподаткування суб’єктів господарської діяльності, які використовують найманих працівників без належного оформлення документів згідно із  законодавством України про працю.
Також було зазначено, що добрі результати дає координація дій податківців з органами місцевої влади. З початку року на  засіданнях спільних комісій було заслухано 314 суб’єктів господарювання, які виплачували зарплату нижче встановленого законодавством рівня. Майже 200 з них після цього підвищили рівень виплати зарплати, а до бюджету додатково надійшло понад 62 тис. грн податку з доходів фізичних осіб.
У зоні особливої уваги податківців перебувають й підприємці, які вирішили “зекономити” на сплаті податків, використовуючи найманих працівників без належного оформлення згідно діючого законодавства. За вісім місяців у податкових інспекціях міста виявлено близько 2310 таких “ощадливих” працедавців. А внаслідок проведеної з ними роботи до оподаткування залучено 4006 найманих працівників,  бюджет додатково поповнився на 72,8 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...