Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Податкова нагадує подати декларацію про доходи

31 березня 2006 року закінчується термін подання декларацій про доходи громадян за 2005 рік. Згідно із Законом України «Про податок з доходів фізичних осіб» кожен платник податку повинен подати декларацію у податкові органи за місцем проживання: у разі отримання ним протягом звітного 2005 року окремих видів доходів, з яких при нарахуванні  чи виплаті податок не утримувався;  у разі отримання доходів від особи, яка не є податковим агентом; або  у разі отримання іноземних доходів. Повідомляє прес-служба ДПА у Львівській області.
Заповнення декларації також дає право громадянам на податковий кредит.
Платник податку до 1 березня цього року має право звернутися із запитом до відповідного податкового органу з проханням заповнити річну податкову декларацію, а податковий орган зобов’язаний надати йому відповідну послугу безоплатно.
Отримати вичерпну інформацію стосовно декларування своїх доходів мешканці області можуть у районних державних податкових інспекціях. Львів’яни можуть отримати такі консультації за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35,  к. 107,  а також за телефоном 270-00-70 впродовж робочого дня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...