Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Податкова запровадила антикорупційний «телефон довіри»

Державна податкова служба запроваджує проект, який дозволить громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути труднощі у спілкуванні із посадовими особами. Нова ініціатива податківців має назву «Пульс податкової», повідомила прес-служба ДПА у Львівській області.

«Ми говоримо не тільки про корупцію, а й про труднощі загалом. Називаючи цей проект саме так, ми мали на увазі прагнення і керівництва, і, сподіваюся, небайдужих громадян тримати руку на пульсі податкової служби, швидко реагувати на можливі прояви небезпечних для будь-якої державної установи „хвороб”, як то порушення законних прав людей, зловживання владою», - пояснив О. Клименко.

«Пульс податкової» - це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи). Працювати лінія буде цілодобово: з 8-30 до 19-30. Інформацію про неправомірні дії прийматимуть оператори, у неробочий час – інтерактивний автовідповідач.

«Я особисто контролюватиму роботу цього проекту», - пообіцяв Олександр Клименко.

Номер «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ