Слухай онлайн
Політика

Погоджено підключення міста Миколаєва до водогону Стрий-Львів

Сьогодні львівським міським керівництвом було погоджено проект підключення до водогону «Стрй-Львів». Про це “Гал-info” повідомив міський голова Миколаєва Богдан Гук. Таким чином, було укладено договір на затвердження самого проекту. Триває також робота над кошторисом будівництва.
За проектом передбачено сверління нових скважин і прокладення нової лінії водогону протяжністю 3,5 кілометрів. Щодо старої лінії, то відповідно до проекту передбачено її ремонт. Стара лінія водогону, яка має протяжність 7 кілометрів, потребує зміцнення, адже при підключенні до водотоку вона може не витримати навантаження в 12,8 атмосферних сил. Львівський проектний інститут передбачив це в проекті, а також будівництво і укріплення вже існуючих підкачувальних станцій на річці Стрий. Вже незабаром мешканці міста Миколаїв отримають якісну воду.
Нагадаємо що магістральний водопровід Стрий-Львів складається з кількох частин а саме: від міста Стрий до м.Миколаїв, від міста Миколаїв до Сокільники і заключна частина Сокільники-Львів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");