Слухай онлайн
Політика

Поки Росія підтримує терористів, діалог неможливий - Грибаускайте

Поки Росія підтримує терористів у Східній Україні, до тих пір діалог з нею неможливий. Про це заявила президент Литви Даля Грибаускайте під час щорічної прес-конференції у середу, пише Delfi.lt.

"Ми завжди відкриті для діалогу. Але тільки з тими країнами, які не демонструють агресії, які не проводять і не підтримують терористичні дії, військові дії на території інших країн", - сказала вона.

"Поки Росія діє агресивно, підтримує терористів у Східній Україні, до тих пір діалог неможливий", - додала Грибаускайте.

На питання про пропозицію пом'якшити або відкликати санкції щодо Росії, президент Литви підкреслила, що санкції спрямовані проти кремлівської еліти, а не проти росіян.

"Про санкції можна багато говорити. ЄС використовує тільки цільові санкції, які не спрямовані проти російського народу і російських людей. Тому ми ніколи навіть не намагалися, не будемо вводити санкції проти російського народу", - сказала Грибаускайте.

Вона підкреслила, що Росія сама не створює умов для відкликання санкцій своїм діями проти України.

"Говорити про відкликання санкцій поки немає ніяких підстав. Причини, по яким ввели санкції, залишаються. Повною мірою", - додала президент Литви.

Нагадаємо, раніше Грибаускайте заявила, що на сході України йде боротьба за мир у Європі.

Європейська правда 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ