Слухай онлайн
Cуспільство

Поліцейські Львівщини покращують свої навички протидії домашньому насильству

Працівники мобільних груп реагування на факти домашнього насильства та керівники підрозділів превентивної діяльності територіальних підрозділів поліції Львівщини пройшли черговий курс вдосконалення професійних навичок. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Навчання проводили працівники відділу дільничних офіцерів поліції управління превентивної діяльності спільно з співробітниками Тренінгового центру поліції Львівщини.

 

Три дні, 15-17 січня, працівники мобільних груп та керівники підрозділів превентивної діяльності під керівництвом тренерів працювали над удосконаленням алгоритму дій поліцейських з реагування на факти домашнього насильства.

 

Співробітники Львівського спеціалізованого центру професійної підготовки Національної поліції України та львівського представництва Консультативної Місії Європейського Союзу поділились з колегами міжнародним досвідом боротьби з домашнім насильством та правовими аспектами роботи поліції у цьому напрямку, зокрема, при затриманні зловмисників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ