Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

Політична ситуація в Україні не вплине на випуск муніципальних облігацій – Олег Синютка

Директор Департаменту економічної політики Олег Синютка стверджує, що політична ситуація в Україні не вплине на випуск муніципальних облігацій.
„Політична ситуація в країні і політична ситуація у Львові – це є дещо інші речі, Оскільки фінанси і доходи міста дещо по-іншому формуються, і я переконаний в тому, що політична ситуація, яка склалася в Україні, не буде мати суттєвого впливу на випуск муніципальних облігацій. Хоча безперечно хотілось би, щоб таких фактів не було, оскільки такі коливання не є позитивними”, – зазначив “Гал-info Олег Синютка.
Нагадаємо, що цього року для наповнення бюджету розвитку Львова-2007 закладено муніципальну позику, яка розділена на два транші — по 50 і 42 мільйони гривень відповідно. Якщо перший транш пройде невдало, бюджет наповнюватимуть за рахунок продажу землі і майна. З цією метою наповнення бюджету розвитку Львова-2007 за рахунок аукціонного продажу землі та майна збільшили з 88-ми до 130-ти мільйонів гривень.
12 березня 2007 року Міжнародне рейтингове агентство "Standard & Poor's" (S&P) присвоїло Львову (рейтинг за зобов’язаннями в іноземній валюті: "ВВ-"/"Стабільний"/"В"; рейтинг за зобов’язаннями у національній валюті "ВВ"/"Стабільний"/"В"; рейтинг за національною шкалою: "uaAA") кредитний рейтинг "B+" за міжнародною шкалою. Прогноз зміни рейтингу - "Стабільний". Водночас, Львову був присвоєний рейтинг "uaA+" за національною шкалою. Про це повідомила „Liga.net”.Плани по зростанню боргу Львова залишаються помірними, повний борг, як очікується, не перевищить 30% доходів до кінця 2009 р. Зараз у міста немає прямого боргу, але він планує почати позичати в 2007 р., випустивши облігації на 92 млн грн ($18 млн) для фінансування вкрай необхідних вкладень в інфраструктуру. Здатність Львова справитися з найбільш гострими проблемами в області інфраструктури на тлі поступового нарощування боргу, відповідно до існуючих планів, буде позитивною для кредитоспроможності міста. Навпаки, недостатнє зростання доходів або випереджаюче зростання витрат, котре приведе до погіршення фінансових показників з близьким до нуля операційним балансом, на фоні більш швидкого, ніж очікується, зростання боргу вище помірного рівня у 35-40% прибутків бюджету у 2008-2009 рр. може спричинити тиск на рівень рейтингів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ