Слухай онлайн
Політика

Політичні амбіції Віктора Тихонова не можна розглядати як позицію усього Комітету ВРУ – Анатолій Матвієнко

«Віктор Тихонов висловив свою особисту політичну позицію, а не позицію голови комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування», – повідомив «Гал-info»член цього комітету, лідер УРП «Собор» Анатолій Матвієнко.
 На його думку, необ’єктивність даної заяви полягає в наступному: «Закон «Про Кабінет Міністрів України», прийнятий 26 грудня цього року офіційно відрізняється від заветованого тексту закону Президентом України Віктором Ющенком. У редакції закону за грудень частина 7 статті 23 складається з чотирьох пунктів, а вже у надісланому повторно Президенту Віктору Ющенку дана стаття містить три пункти, що є прямим порушенням законодавства. 12 січня Верховною Радою було подолано вето Віктора Ющенка і надіслано йому невірний текст документа, тому Віктор Ющенко як голова держави цілком у межах своїх конституційних повноважень відмовляється підписувати незатверджений текст документу. Дана невідповідність зафіксована і у стенограмі Верховної Ради, в чому і є вина і особисто Віктора Тихонова. Президент Віктор Ющенко, розуміючи певну помилку у тексті закону про Кабмін, має право розглядати його як офіційний документ за підписом голови Верховної Ради Олександра Мороза, а його підпис стоїть під неправильним текстом документа, тому маємо юридичну невідповідність і Віктор Тихонов не повинен висловлюватись за усіх членів Комітету, оскільки його політичні амбіції не дають права висловлюватись як голову Комітету Верховної Ради з питань держбудівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування», – зазначив Анатолій Матвієнко.
«Цю заяву не можна розглядати як позицію комітету, і я хочу ще раз на цьому наголосити», – сказав член цього Комітету Анатолій Матвієнко.
Нагадаємо, як зазначив у своїй заяві голова Комітету Верховної Ради з питань держбудівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування Віктор Тихонов, у Верховній Раді може бути створена спеціальна комісія для оцінки правдивості заяв Президента щодо закону про Кабінет Міністрів.
«Члени профільного комітету також вважають, що останні заяви Президента і його прес-служби з приводу закону про Кабмін "не тільки не відповідають дійсності, а й спеціально їх спотворюють, чим свідомо дезінформують громадськість про діяльність Верховної Ради і її структурних підрозділів. Категорично заявляю, що жодної зміни до закону (про Кабмін) з моменту його прийняття в другому читанні 21 грудня 2006 року Верховною Радою не внесено і комітет готовий, у разі потреби, довести це навіть у судовому порядку", – підкреслив у заяві Віктор Тихонов.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ