Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Політикою на НТКУ опікуватимуться Піховшек і син Ганни Герман

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман вирішила змінити склад керівництва Національної телекомпанії України, додавши туди низку людей зі свого оточення, зокрема сина Миколу.

Як повідомили поінформовані джерела виданню From-ua, очікується створення спеціальної посади віце-президента НТКУ, яку займе Микола Герман (коровіцин). Його повноваження поки не визначені - але можливо, він відповідатиме за ідеологічну складову програмної політики каналу.

Крім того, шеф-редактором новин буде призначений В'ячеслав Піховшек, який отримає необмежені повноваження з комплектування новинної редакції і здійснення редакційної політики.

Третім ставлеником Ганни Герман стане президент Фонду вільних журналістів імені В. Чорновола Дмитро Пономарчук, який буде переведений на посаду віце-президента з фінансових питань, пише видання.

Водночас, за повідомленням інших джерел, рішення про переведення вказаних осіб на роботу в НТКУ заступником глави Адміністрації ще не прийнято, оскільки розглядається інший варіант - облаштування вказаних осіб на посадах у структурі впливовішого Держкомтелерадіо - замість нинішнього глави Юрія Плаксюка та двох його заступників.

Нагадаємо, син Ганни Герман Микола Коровіцин невдовзі після її призначення до Адміністрації президента отримав посаду заступника міністра надзвичайних ситуацій. Крісло в уряді дісталася людині, чий робочий стаж до цього обмежувався посадою помічника та водія своєї матері.

Заступником міністра Микола працював аж до листопада, поки новий міністр Віктор Балога не провів кадрові чистки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ