Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Політики всього світу засудили замах на члена Конгресу США

Ряд відомих політиків засудили напад на члена Конгресу США Габріель Гіффордс та її прихильників в американському штаті Арізона.

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле сказав, що "шокований" подією. На Кубі Фідель Кастро заявив, що навіть незважаючи на свої розбіжності з адміністрацією президента США Барака Обами, не може змиритися з "абсурдною і несправедливою" загибеллю людей.

Напад стався в суботу 8 січня в місті Тусон на зустрічі Гіффордс зі своїми виборцями. Озброєний чоловік відкрив стрілянину під час її виступу.

Політик отримала кульове поранення у голову. Повідомляється, що шестеро людей, зокрема помічник конгресмена і федеральний суддя Джон Ролл, загинули. За останніми даними, 19 дістали поранення.

Вогонь з напівавтоматичного пістолета на очах сотень присутніх відкрив 22-річний Джаред Лофнер, який своїми улюбленими книгами називав "Майн Кампф" Гітлера і "Комуністичний Маніфест" Маркса і Енгельса. 

Президент Барак Обама виступив на прес-конференції у Вашингтоні з короткою заявою, в якій назвав Гіффордс особистим другом і висловив надію на її одужання. "У нас ще немає відповідей на всі питання, - продовжив Обама. - Але ми знаємо, що такий безглуздий і жахливий акт насильства не повинен мати місця у нашому вільному суспільстві".

40-річна Габріель Гіффордс, член демократичної партії, представляє в Конгресі 8-й округ штату Арізона з 2007 року. Вона є членом кількох комітетів конгресу, в тому числі комітету зі збройних сил і комітету із зовнішньої політики, повідомляє ТСН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...