Слухай онлайн
Cуспільство

Польська авіакомпанія припиняє польоти до Львова

29 жовтня польська авіакомпанія SprintAir виконала останній рейс з Радома до Львова, - Польське радіо.

Причиною для припинення польотів стало завершення договору між перевізником і адміністрацією польського аеропорту Радом. Новий документ так і не був підписаний.

«У неділю, 29 жовтня, ми зробили останній регулярний пасажирський рейс з аеропорту Радом. Ми хотіли б подякувати всім нашим пасажирам за їхню довіру, вибір рейсів SprintAir і багато теплих слів і приємних коментарів, які ми мали задоволення чути, виконуючи польоти до Львова, Праги і Ґданська. Ми дякуємо аеропортові Радома за дуже успішну співпрацю протягом більш ніж півтора року», - наголошується в офіційному повідомленні авіакомпанії.

Нагадаємо, SprintAir почала літати до Львова з Радома в червні минулого року. Рейс обслуговувався літаком Saab 340, який вміщує 33 пасажири.

Авіакомпанія SprintAir заснована в 2003 році. Флот перевізника складається з 16 літаків виробництва ATR і Saab. Більша частина парку повітряних суден компанії призначена для виконання вантажних перевезень.

Варто відзначити, що незважаючи на закриття польотів до Львова, SprintAir продовжить виконання вантажних чартерних рейсів в аеропорт Київ (Жуляни).

Польське радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ