Слухай онлайн
Політика

Польські спостерігачі прогнозують жорсткі вибори на Донбасі

Члени польської делегацій спостерігачів місії CIS EMO прогнозують вкрай жорсткий виборчий процес і одержують інформацію про проблеми в роботі з реєстрами виборців. Про це заявив Томаш Вивел, спостерігач місії CIS EMO в Луганську.

 

 «Наша місія спеціально вибрала Донбас для своєї роботи, пам`ятаючи про рівень фальсифікацій 2004 року. І вже в перший же день ми переконалися, що є всі підстави вважати, що виборчий процес тут буде вкрай складним і навіть жорстким. Зокрема, до нас доходить інформація про складнощі доступу до реєстру виборців. Також ми фіксуємо продовження передвиборної агітації у вже заборонений час».

 

На думку Сільвестра Хруща, інтерес до голосування на Донбасі проявляють також колеги з місії ОБСЄ та інші спостерігачі, що може протидіяти намірам фальсифікацій на початковій стадії.

 

«Ми щиро розраховуємо на те, що і наша активність, і активність колег з інших місій, зокрема ОБСЄ, мінімізують рівень фальсифікацій вже на початковій стадії. Водночас варто наголосити серйозні упущення в підготовчому етапі виборів і, зокрема, найбільш незрозумілими для нас є питання голосування вдома, роботи спостерігачів і формування списків виборців», - підсумував спостерігач.

 

УНІАН

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ