Помічники депутатів обласної ради тепер матимуть посвідчення
Слухай онлайн
Політика

Помічники депутатів обласної ради тепер матимуть посвідчення

На третії сесії 23 червня депутати Львівської обласної ради прийняли положення про посвідчення помічника-консультанта депутата ЛОР. „За» проголосували практично одноголосно всі присутні народні обранці.

Подаємо опис посвідчення помічника депутата Львівської обласної ради.
Посвідчення помічника-консультанта депутата Львівської обласної ради  являє  собою  книжечку  розміром  95x60  мм  у твердій  обкладинці темно-синього кольору. У верхній правій частині лицьового боку обкладинки посвідчення розміщено зображення Державного Герба України і напис: „Посвідчення”. Зображення Державного Герба розміщено на відстані 15 мм від верхнього краю і 41 мм - від лівого краю обкладинки. Напис „Посвідчення” розміщено на відстані 45 мм від верхнього краю і 19 мм - від лівого краю обкладинки. Розмір Герба - 14x19 мм, висота букв напису „Посвідчення” - 6 мм. Герб і напис виконано тисненням під золото. Лівий внутрішній бік обкладинки посвідчення має такий вигляд:
У верхній частині посередині розміщено зображення герба Львівської області, який являє собою геральдичний однодільний щит в синьому полі, жовтий (золотий) коронований лев спинається на скелю справа (по геральдичному). Озброєння лева не виділене. Навколо щита декоративний бронзовий картуш, прикрашений гілками дуба і лавра. В горішній частині картуша щиток з малим державним гербом України - жовтим (золотим) Тризубом у синьому полі (опис герба Львівської області відповідно до Положення про герб Львівської області, яке затверджене рішенням Львівської обласної ради від 27 лютого 2001 року № 434).
Номер посвідчення складається з двох частин: номера посвідчення депутата Львівської обласної ради та номера посвідчення, виданого помічнику-консультанту депутата обласної ради.
Посвідчення дійсне до 15 травня 2011 року.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...