Слухай онлайн
Політика

Попередні результати виборів до Львівської обласної ради за мажоритарними округами

За попередніми даними, які Гал-інфо отримало від різних достовірних джерел, результати виборів до Львівської обласної ради за мажоритарними округами такі.

Округ № 1, м. Львів,  перемыг Пилипенко Пилип "Свобода".

Округ № 2, м. Львів, перемогла Фаріон Ірина, "Свобода".

Округ № 3, м. Борислав, переміг Голобутовський Володимир, "Фронт змін".

Округ № 4, м. Борислав, переміг Кочержат Василь Іванович, "Фронт змін".

Округ № 5, м. Дрогобич, перміг Микола Баран, "Фронт змін".

Округ № 6, м. Дрогобич,  переміг Курчик Тарас, НРУ.  

Округ № 7, м. Моршин, переміг Сидорак Богдан, "Фронт змін".

Округ № 8, м.Моршин, перміг Білас Всеволод (УНП), бізнес-партнер екс-губернатора Кмітя Миколи.

Округ № 9, Новий Розділ, переміг Ігор Гунько, "Свобода".

Окруз № 10, м. Новий Розділ, переміг Кузенко Олег, "Свободи". 

Округ № 11, м. Самбір, переміг чинний депутат обласної ради Федак Тарас, позапартійний, від Партії промисловців і підприемців України.

Округ № 12, м. Самбір, перемагає чинний депутат обласної ради Ярема Ігор (Народна партія).

Округ № 13, м. Стрий, переміг Василь Камінський, "Свобода".

Округ № 14, м. Стрий, перемагає, Карпінський Зіновій, Конгрес українських націоналістів.

Округ № 15, м. Трускавець, переміг Чабаненко Олександр, Народна партія

Округ № 16, м. Трускавець, переміг Олексій Балицький, «Свобода».

Округ № 17, м. Червоноград, перемогла Поліщак Ольга, "Свобода".

Округ № 18, місто Червоноград, переміг Криштопа Микола, "Сильна Україна".

Округ  № 19, Бродівський р-н, перемогла Сех Ірина, "Свобода". 

Округ № 20, Бродівський р-н, перемагає Олег Панькевич, ВО "Свобода".

Округ № 21, Буський р-н, переміг Грещук Ігор від Партії регіонів.

Округ № 22, Буський р-н, переміг Козак Богдан, УНП.

Округ № 23, Городоцький р-н, переміг Візняк Юрій, УНП

Округ № 24, Городоцький р-н, переміг Дубневич Ярослав, Партія Відродження.

Округ  № 25, Дрогобицький р-н, Сендак Михайло переміг. Перевага сягнула 600 голосів. 

Округ № 26, Дрогобицький р-н, переміг чинний депутат обласної ради Задорожний Михайло, "Свободи".

Округ № 27, Жидачівський р-н, переміг Титикало Михайло, Партія промисловців і підприемців України

Округ № 28, Жидачівський р-н, переміг Кіт Андрій Богданович, "Сильна Україна"

Округ № 29, Жовківський р-н, переміг Козак Тарас, УСДП.

Округ № 30, Жовківський р-н, переміг Бокало Іван, "Сильна Україна". 

Округ № 31, Золочівський р-н, перемагає Кукурудза Теодор, "Свобода".

Округ № 32, Золочівський р-н, перміг Батенко Тарас, Українська народна партія. 

Округ № 33, Кам’янка-Бузький р-н,  переміг Кирилич Володимир, "Фрон змін".

Округ № 34, Кам'янка-Бузький р-н, переміг Блавацький Михайло, "Свобода".

Округ  № 35, Миколаївський р-н, переміг Чечотка Богдан, "Фронт змін".

Округ № 36, Миколаївський район, переміг чинний депутат обласної ради Дудич Роман, Партія промисловців та підприємців України. 

Округ № 37, Мостиський р-н, Груник, Партія відродження

Округ № 38, Мостиський р-н, переміг чинний депутат обласної ради Турчин Богдан, Партія промисловців і підприемців України.

Округ № 39, Перемишлянський р-н, переміг Баран Василь, Народний рух України.

Округ № 40, Перемишлянський р-н, Сірків Михайло, Республіканська християнська партія.

Округ № 41, Пустомитівський р-н. Увага, уточнення перемагає Барановський Ігор, "Свобода". 

Округ № 42, Пустомитівський р-н,  переміг Дубневич Богдан (Партія Відродження, депутат облради IІІ скликання).

Округ № 43, Радехівський р-н, перемагає Сергій Сенчук, "Єдиний центр".

Округ № 44, Радехівський р-н, переміг Федашко Петро, "Сильна Україна".

Округ № 45, Самбірський р-н, переміг чинний депутат обласної ради Завійський Леонід, Українська соціал-демократична партія.

Округ № 46, Самбірський р-н, переміг чинний депутат обласної ради Охріменко Леонід (УСДП).

Округ №  47, Сколівський р-н,  переміг Тягнибок Андрій, "Свобода".

Округ №  48, Сколівський р-н, переміг чинний депутат Львівської обласної ради Дейнека Анатолій, Народна партія.

Округ №  49, Сокальський р-н, перемагає  Швед Роман, КУН

Округ № 50, Сокальський р-н, перемогла Небожук Олександра зі "Свободи".

Округ № 51, Старосамбірський р-н, переміг чинний депутат облради Гичка Михайло, Партія промисловців і підприємців України.

Округ № 52, Старосамбірський р-н, переміг Войтів Юрій, Народний рух України.

Округ № 53, Стрийський р-н, перемагає Хомин Ярослав, Українська народна партія.

Округ № 54, Стрийський р-н, переміг Круць Василь, Партія регіонів.

Округ № 55, Турківський р-н, з невеликою перевагою переміг Богдан Піх, Партія Регіонів.

Округ № 56, Турківський р-н, переміг Дзюдзь Михайло, Партія промисловців і підприємців.

Округ № 57, Яворівський р-н,  переміг Барбара Михайло, "Свобода".

Округ № 58, Яворівський р-н, (найбільш чисельний сільський округ у Львівській області),  Пазиняк Василь переміг, Партія захисників Вітчизни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...