Слухай онлайн
Політика

Поплавський про Раду: Це повна жесть!

Михайло Поплавський, який у середу прийняв присягу депутата ВР, зізнався, що опинився під враженням атмосфери в будівлі під куполом. Про це він розповів журналістам у кулуарах Верховної Ради у середу, повідомляє "Громадське ТБ".

Поплавський дуже задоволений тим, що приступив до виконання обов'язків депутата і сподівається, що його виборці теж будуть задоволені.

Він сказав, що йому дуже приємно, що йому "дали можливість виступити з головної трибуни і присягу прийняти як слід"

"Я українець до восьмого коліна, представляю серце й душу Черкащини", - розповів співаючий ректор.

На питання щодо майбутніх голосувань Поплавський відповідати відмовився, пославшись на те, що він парламенті - "з пилу з жару" і потрапив в "атмосферу, якої ще не було в новітній історії України"

Він зізнався, що йому було важко:

"Якщо взяти шоу і Верховну Раду, то тут жесть, повна жесть!".

У свою чергу, опозиціонер Сергій Власенко в ефірі "Громадського ТБ" так прокоментував реакцію Поплавського:

"Це було б дуже смішно, якби не було настільки сумно, що такі люди, як пан Поплавський, просто представляють Україну в парламенті. Це принижує український парламент, на жаль. Так само, як і дуже багато інших людей, які засідають в парламенті", - сказав Власенко.

"Питання не в тому, чи він заслужений артист, чи він не заслужений… Ми всі знаємо, хто такий Михайло Поплавський, як він себе поводить… Люди голосують не за нього, ми прекрасно знаємо, як проходили ці вибори, як їх фальшували, як продавалися голоси, українці проміняли свою долю за 2-3 пакети тієї ж гречки (якою "засівали" депутатів під час присяги у середу - ред.)".

Він звернувся до виборців: "Те, як ви вклали бюлетень на виборах, і так, як ви живете, - це абсолютно пов’язані речі. До тих пір, доки у нас будуть Поплавські співати за бюджет, до тих пір ми будемо так жити".

Українська правда

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ