Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Повенева ситуація на території Львівської області

В зв’язку  із складною гідрометеорологічною ситуацією, яка виникла 27-29 березня, що була спричинена інтенсивним наростанням тепла у період сніготанення, випадання опадів, на території області сформувався і почався розвиток весняної повені. Внаслідок цього повенева ситуація в районах області склалась така:
Мостиський район
Внаслідок підвищення рівня води в потічку “Чорний” залишаються підтопленими 5 дворів та 22 присадибні ділянки с. Малнів. Станом на 17.00 год. 03 квітня води в річках та місцевих потічках понизився, паводкові води з підтоплених подвір’їв і присадибних ділянках зійшли. На місце події виїжджала оперативно-мобільна група Мостиського РВ ГУ МНСУ в Львівській області та начальник дільниці водного господарства району.
Старосамбірський район
Рівень води в річках Старосамбірського району понизився. 3 квітня для проведення ремонтних робіт нового моста через р. Топільничанка в с. Топільниця було залучено 6 чоловік та 2 од. техніки Старосамбірської філії райавтодору. Доїзд до населених пунктів Старосамбірського району забезпечений.
Сокальський район
У с. Стаївка та  с. Межиріччя внаслідок підняття рівня води в р. Солокія спостерігається вихід води на заплаву, рівень води понижується.
Жидачівський район
Рівень  води в  річках Жидачівського району понизився, доїзд до с. Бортники забезпечений. Станом на 03 квітня внаслідок підтоплення дорожнього полотна залишається відсутній доїзд автотранспорту до с. Букавино. На місце події виїжджала оперативно-мобільна група Жидачівського РВ ГУ МНСУ в Львівській області та начальник дільниці водного господарства району.
Буський район
На території Буського району внаслідок підвищення рівня води підтоплено 250 га пасовищ, сіножатних та сільськогосподарських полів. В м. Буськ в зв’язку з виходом з берегів р. Полтва та р. Західний Буг залишається частково підтоплений міський ринок та парк культури ім. І. Франка. Підтоплених підвалів житлових будинків немає. Рівень води в ріках поступово спадає. На місце події виїжджала оперативно-мобільна група Буського РВ ГУ МНСУ в Львівській області та начальник дільниці водного господарства району.
Самбірський район
В с. Погірці бригадою працівників водного господарства проводяться роботи по нарощуванню дамби.
м. Стрий
31 березня КП “Стрийводоканал” розпочало виконання робіт по укріпленню аварійної ділянки берега річки Стрий в районі артезіанської свердловини № 27 біля с. Братківці Стрийського району. Протягом дня 03.04.06 року встановлено 80 м. куб. неліквідних залізобетонних конструкцій. Роботи по укріпленню берега будуть продовжені 04.04.06 року.
 Про це повідомив прес-центр ГУ МНС України у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...