Слухай онлайн
Політика

Позачергова сесія Львівської обласної ради відбудеться 29 травня

Позачергова сесія Львівської обласної ради відбудеться 29 травня, а не 26 травня, як було заплановано раніше. Таке рішення сьогодні, 23 травня, прийняли члени президії ЛОР.
Як пояснив голова облради Мирослав Сеник, до керівництва ЛОР звернувся голова Львівської ОДА Петро Олійник і попросив перенести позачергову сесію у зв’язку з тим, що 26 травня у Львові відбудеться виїзне засідання оргкомітету по святкування 750-річчя Львова та 150-річчя Франка, на якому має бути присутнім керівництво ЛОДА.
За рішення перенести засідання ЛОР з 26 на та 29 травня проголосувало 16 членів президії ЛОР. На позачергову сесію винесено два питання – інформація про соціально-політичну ситуацію на Львівщині та Різне. У першому питанні депутати ЛОР планують заслухати чотирьох голів РДА – Мостиської, Самбірської, Яворівської та Бродівської, звільнення яких вважають незаконними, а також заслухати Петра Олійника. Крім цього, депутати ЛОР звернуться до голови ЛОДА, щоб той, своєю чергою, звернувся до Секретаріату Президента, щоб Президент не підписував указ про звільнення чотирьох голів РДА, поки це питання не розгляне сесія облради.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");