Працівникам ВАТ Львівський завод комунального устаткування погасять заборгованість по зарплаті максимум через три дні
Слухай онлайн
Економіка

Працівникам ВАТ «Львівський завод комунального устаткування» погасять заборгованість по зарплаті максимум через три дні

Гроші працівникам ВАТ «Львівський завод комунального устаткування» (одного з правонаступників Львівського автобусного заводу) перечислять на зарплатні рахунки, як тільки казначейство перерахує гроші на відповідний рахунок «Укрексімбанку». Про це в коментарі «Гал-info» розповів начальник головного управління промисловості області Ростислав Сорока.
За словами Сороки, підприємство виготовило і поставило продукцію на державне замовлення Донецькому, Чернівецькому та Винницькому комунальним паркам, і зараз голова спостережної ради ВАТ «Львівський завод комунального устаткування» домовився про те, щоб вони перерахували гроші в Державне казначейство, через яке проходять всі платежі державних замовлень. «Зараз відлік іде не на місяці, а на години, максимум ця процедура займе 3 дні. Як тільки Держказначейство отримає платіжки і перешле гроші на розрахунковий рахунок банку, працівники підприємства одразу отримають зарплату», – сказав Сорока.    
30.0001% акцій ВАТ «Львівський завод комунального устаткування» володіє ПП "Електрокабельпостач",  10.3706% – фізичні особи резиденти.
Нагадаємо, що 3 грудня працівники ВАТ «Львівський завод комунального устаткування» влаштували страйк, вимагаючи виплату заборгованості по заробітній платі за три місяці. У протилежному випадку, погрожували профспілка та керівники цехів, вони звернуться до ФДМУ з тим, щоб він переглянув процес приватизації підприємства.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...