Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Працівники Театру для дітей та юнацтва протестують проти незаконного, на їхню думку, призначення гендиректора

Працівники театру для дітей та юнацтва протестують проти незаконного призначення гендиректора, а також вимагають скасувати рішення управління культури, і згідно з попередніми домовленостями, призначати нового керівника театру лише на конкурсній основі. Про це повідомили в Громадському форумі Львова.

Робоча група, що була обрана на загальних зборах колективу, попередньо підготувала і подала у міську раду проект модернізації театру. Також разом з представником управління культури В.Гладким розроблено новий Статут, який би унеможливив виникнення подібної ситуації в майбутньому.
Щодо звільненої з посади в.о. гендиректора Ю. Раденко, то, викликавши в управління культури, їй показали зовсім інший статут, з вимогою тримати це в таємниці від колективу. Також Ю. Раденко примушували написати заяву про звільнення за власним бажанням, однак вона категорично відмовилася це виконати без згоди з колективом.
Обурені працівники театру звернулися до заступника міського голови Василя Косіва з проханням втрутитися в ситуацію. Працівники театру, частина  яких є членами Громадського форуму Львова звернулися до Форуму за підтримкою.  Під обома зверненнями підписалися понад сімдесят членів колективу. Зустріч із заступником міського голови Василем Косівим заплановано на середу, 19 липня, у приміщенні театру.
Нагадаємо, 13 липня управління культури видало наказ на звільнення Ю.Раденко з посади в.о. гендиректора Першого українського театру для дітей та юнацтва та призначення без конкурсу на посаду в.о. гендиректора Олега Щербакова, колишнього голови ТВК Львівської області. І вже 14 липня на дошці оголошень театру було опубліковано наказ, датований 13 липня, про призначення Олега Щербакова генеральним директором театру. Того ж дня з уст новопризначеного гендиректора пролунало: „У випадку заворушень постане питання про ліквідацію театру”. В той же день на засіданні художньої ради театру участь у голосуванні взяв присутній екс-гендиректор Юрій Думнич, який на сьогодні вже не має жодного відношення до театру.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...