Працівники ВАТ Іскра готуються до страйку На Іскрі про це нічого не знають
Слухай онлайн
Економіка

Працівники ВАТ „Іскра” готуються до страйку. На „Іскрі” про це нічого не знають

Працівники ВАТ „Іскра” готуються до страйку. Про це „Гал-info” повідомив голова вільної профспілки працівників ВАТ „Іскра” Віталій Ілик.
За його словами, причиною такого рішення є незадоволення працівників рівнем заробітньої плати та забезпеченням соціальних гарантій. Він також зазначив, що працівники підприємства сьогодні поінформували адміністрацію ВАТ про перехід на страйковий стан і займаються підготовкою необхідних документів. „Процедура передбачає інформування адміністрації з формуванням чітких вимог. Після чого в адміністрації є три дні на відповідь. Ми не ставимо на меті зупинити підприємство. Але після приватизації підприємства акції перейшли невідомо кому. І зараз власники так далеко зайшли по ліквідації соціальних гарантій, що більше не можна мовчати. Складається враження, що у декого є бажання забезпечити себе дешевою робочою силою”, — зазначив Віталій Ілик.
Він також додав, що остаточне рішення буде прийнято на зборах колективу, які відбудуться у середу або четвер. За його словами, страйк може розпочатися уже 20 березня.
Однак на самому підприємстві про можливий страйк трудового колективу кажуть, що не чули. Як повідомила „Гал-info” прес-секретар ВАТ „Іскра” Анна Сюч, офіційних звернень з цього приводу в адміністрацію не надходило. „Про це на підприємстві ніхто нічого не чув”, — додала вона. При цьому відповідаючи на запитання, що робитиме аднімістрація, якщо працівники все ж таки почнуть страйкувати, Анна Сюч сказала: „Такої ситуації не буде”.
Не більше про ситуацію зі страйком знає і голова профкому ВАТ „Іскра” Михайло Дацюк. Як зазначив він у коментарі „Гал-info”, про можливий страйк він чує вперше і коментувати ситуацію відмовився, посилаючись на некомпетентність львівських журналістів, які постійно щось перекручують. Михайло Дацюк також зазначив, що Віталій Ілик розпускає чутки. „Він взагалі не буває на заводі, а ще щось коментує. Якщо він говорить такі речі, то хай сам це і коментує”, — додав Михайло Дацюк.
Єдине, що вдалося дізнатися у голови профкому, це те, що переговори з адміністрацією підприємства трудовий колектив таки проводить, однак яких питань це стосується, він категорично відмовився говорити.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...