Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Працівники ВАТ „Львівгаз” станом на 1 травня зафіксували 1052 випадки самовільного встановлення газових приладів

ВАТ «Львівгаз» занепокоєне зростанням кількості випадків самовільного, без дозволу газопостачальної організації, встановленням в приватних помешканнях додаткових газових приладів. Станом на 1 травня 2006 року контролери ВАТ «Львівгаз» зафіксували 1 052 таких випадків, про що склали відповідні акти. Про це повідомили в прес-службі ДК „Львівгаз”.
 Адміністрація ВАТ «Львівгаз» повідомляє: незалежно від форми власності помешкання, для встановлення у ньому будь-якого газового обладнання або реконструкції вже існуючого (заміна пічного опалення на котел, встановлення двохфункційного котла взамін газової колонки тощо) необхідно мати відповідний проект, виконати який можуть лише спеціалісти й організації, які мають дозвіл органів Державного нагляду. Окрім того, кожний газовий прилад повинен бути взятий на облік газопостачальною організацією.
Згідно з п. 3.9 «Правил безпеки систем газопостачання України», “будівництво об’єктів систем газопостачання повинно здійснюватися спеціалізованими будівельно-монтажними організаціями, які одержали в установленому порядку дозвіл органів Держнаглядохоронпраці на виконання робіт зі спорудження систем газопостачання і зареєстровані в цих органах за місцем виконання робіт”. Та “після закінчення будівництва об’єкти систем газопостачання повинні прийматися комісією”.
Відповідно до п. 4.5.7 цих же «Правил...», переміщення і заміна газових приладів й апаратів проводяться спеціалізованими підприємствами газового господарства або газовими службами підприємств з урахуванням вимог нормативних документів і внесенням змін в технічну документацію.
Тому, якщо споживач природного газу захотів встановити у своєму помешканні додатковий газовий прилад чи замінити (реконструювати) старий, він повинен спочатку звернутися до ВАТ “Львівгаз” з письмовою заявою про видачу технічних умов на такі роботи. Не обліковані газові прилади, які були встановлені й експлуатуються без дозволу газопостачальної організації, будуть відключені від газової мережі й опломбовані – попереджають у ВАТ „Львівгаз”.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ