Слухай онлайн
Cуспільство

Працівники Яворівської митниці присікли чергові спроби перевезення через державний кордон України незадекларованих тютюнових виробів

Працівниками Яворівської митниці присічено чергові спроби перевезення через митний кордон України тютюнових виробів з порушенням митних правил.
Зокрема, громадянин України, прямуючи у Францію вантажним автомобілем марки «Сканія», запевнив, що не має предметів, обов’язкових до декларування. Та під час прикордонно-митного контролю працівниками Яворівської митниці виявлено у спальному відділенні вантажівки 500 пачок цигарок «LM». Складено протокол про порушення митних правил, незадекларований товар затримано.
Також працівниками Яворівської митниці виявлено громадянина Республіки Польща, котрий вдався до хитрощів, щоб незаконно перетнути митний кордон України з вигідним для нього товаром. Поляк прямував на батьківщину  автомобілем марки «Опель-Кадет» 1979 року випуску.  480 пачок цигарок «Camel» він заховав в конструктивних порожнинах дверей, під заднім сидінням та за обшивкою багажника. Складено протокол, товар та авто затримано. Про це повідомила головний інспектор зв’язків з громадськістю Яворівської митниці Христина Шубіна.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");