Слухай онлайн
Cуспільство

Правоохоронці Буковини викрили 30 фактів незаконного використання коштів, виділених на ліквідацію наслідків минулорічної стихії

Співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернівецькій області протягом першого кварталу 2009 року викрили 15 злочинів, стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року. Всього ж з початку проведення цих заходів міліцією області викрито 30 злочинів, за якими сума завданих державі збитків складає 4,3 мільйони гривень, – повідомили Гал-info у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Чернівецькій області.
Зокрема прокуратурою області за зібраними матеріалами УДСБЕЗ порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовими особами одного із товариств з обмеженою відповідальністю, які, виконуючи роботи по договорах підряду, внесли в акти приймання виконаних підрядних робіт з аварійно-відновлюваних робіт по ліквідації наслідків стихійного лиха неправдиві дані стосовно обсягів виконаних ремонтно-будівельних робіт, внаслідок чого незаконно отримали державні кошти на загальну суму 1 мільйон гривень.

Також працівниками УДСБЕЗ попереджено нецільове використання коштів, виділених на усунення наслідків стихії, на суму близько 20 мільйонів гривень.

Всього на відновлення постраждалих об’єктів, включених до Генерального плану подолання наслідків стихійного лиха, що сталося 23-27 липня 2008 року на території Чернівецької області надійшло коштів на загальну суму 828 млн 653 тис. 890 грн, з яких: у вигляді субвенції 786 млн 294 тис. 290 грн., з резервного фонду -- 15 млн грн, та інші -- 27 млн 359 тис. 600 грн.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ