Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Правоохоронці встановлюють особи потерпілих - пайовиків будівництва на вулиці Варшавській, Варшавській-Струмок та Б. Хмельницького

У провадженні слідчого управління УМВС України у Львівській області знаходиться кримінальна справа, порушена за фактом вчинення шахрайства в особливо великих розмірах працівниками приватного підприємства за ознаками злочину передбаченого ч.4 ст.190 Кримінального кодексу України (Шахрайство) – повідомили в ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.
У ході проведення досудового слідства встановлено, що службові особи приватного підприємства, що знаходиться у м. Львові, в період часу від листопада 2004 р. по лютий 2006 р., шляхом обману та зловживання довірою пайовиків, які брали участь у будівництві житла на вулиці Варшавській, 46, на вул. Варшавська-Струмок, на вул. Б. Хмельницького, 107, у м. Львові заволоділи коштами останніх на загальну суму 10 763 534 грн, що є особливо великим розміром.
На даний час встановлюються особи всіх потерпілих у вказаній справі. Громадян, які потерпіли від шахрайських дій службових осіб приватного підприємства, правоохоронці  просять звертатись в Управління по боротьбі із організованою злочинністю УМВС України у Львівській області (вул. Наукова, 16) до старшого слідчого в особливо важливих справах слідчого управління УМВС України у Львівській області Михайліва Богдана Івановича, слідчого в особливо важливих справах слідчого управління УМВС України у Львівській області Ковалишина Петра Миколайовича за телефоном 65-97-36, 78-22-67, 78-24-48. Телефон чергової частини 65-97-20.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...