Слухай онлайн
Cуспільство

Православні, католики та протестанти Львова зберуться на спільну молитву

21 січня о 17.00 год в каплиці Українського Католицького Університету, вул. Свенціцького, 17, відбудеться міжконфесійна молитовна зустріч. Захід проходитиме в рамках всесвітнього Тижня молитов за єдність християн, який триває з 18 по 25 січня, – повідомили в УКУ.

  

У молитовній акції візьмуть участь представники різних Церков і християнських спільнот Львова.

 

У програмі зустрічі - спільна молитва та цікаве неформальне спілкування за духмяною кавою із солодощами. А також перегляд тематичної пантоміми.

 

Світова практика Тижня молитов за єдність християн налічує вже 42 роки. Її ініціювала Всесвітня Рада Церков разом із Папською радою для сприяння християнській єдності. «Такі щорічні екуменічні зустрічі допомагають зрозуміти й осмислити, що вже зроблено для єдності християн, допомагають усвідомити ще існуючі проблеми та впевнитись у необхідності спільної молитви не тільки в богословському її значенні, але й в практичному аспекті», - говорить голова Комісії УГКЦ для сприяння єдності між християнами доктор Ігор Шабан.

 

Організатори: Інститут Екуменічних Студій Українського Католицького Університету та Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ