Слухай онлайн
Політика

Представникові Секретаріату Президента відмовили у проханні припинити пікет митного переходу „Краковець”

Угода про малий прикордонний рух між Україною та Польщею буде підписана у лютому 2008 року. Про це мешканцям прикордонної зони, які вже третій день пікетують митний перехід „Краковець”, повідомив керівник Департаменту зовнішньої політики Секретаріату Президента Ігор Дір.
За його словами, зараз Посол України в Польщі має зустріч з представниками МЗС Польщі стосовно вирішення цього питання. Також 28-29 січня очікують на приїзд міністра закордонних справ Польщі, який зустрінеться з міністром закордонних справ України.
До кінця січня польські експерти мають опрацювати остаточний варіант угоди, в якій, за проханням української сторони, буде погоджено кілометраж прикордонної зони – 50 км, а також вказаний перелік документів та механізм отримання дозволу на безвізовий перетин кордону мешканцями прикордонної зони.
Ігор Дір повідомив про те, що зараз МЗС України веде переговори з поляками, щоб в лютому до України приїхав прем’єр-міністр Польщі для підписання угоди. Він попросив зняти пікет. Натомість пікетуючи повідомили, що не зніматимуть пікет, поки угоду не підпишуть. Вони не погоджуються чекати ще півмісяця.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ