Представники духовенства УГКЦ отримали державні нагороди
Слухай онлайн
Політика

Представники духовенства УГКЦ отримали державні нагороди

23 серпня 2006 року Президент України Віктор Ющенко напередодні Дня незалежності вручив державні нагороди. Церемонія відбулася в Маріїнському палаці в Києві. На початку церемонії її учасники вшанували пам'ять загиблих в авіакатастрофі в Донецькій області.
Cеред тих, хто у цей день отримав з рук Президента високі державні нагороди був і Преосвященний Владика Юліян (Вороновський), Єпарх Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ. Владика Юліян був нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня з нагоди 10-ї річниці Конституції України. Про це повідомила прес-служба Глави УГКЦ.
Крім того Указом Президента України № 684/2006 від 17 серпня 2006 року були нагороджені ще троє представників духовенства УГКЦ. Зокрема, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня було нагороджено Преосвященного Владику Петра (Крика), Апостольського Екзарха для українців католиків візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії. А всечесніші отці Дмитро Блажейовський та Василь Поточняк - орденом «За заслуги» III ступеня.
У своєму вітальному слові Глава держави відзначив, що сьогодні в Маріїнському палаці зібралися «люди, які своїми зусиллями, працею, натхненням зробили послугу державі і нації». «Від вашої позиції, від того що ви говорите, значною мірою залежатиме позиція багатьох людей. Тому я прошу вас, як особистостей виняткових, знакових для України, і далі провадити великі труди в ім’я України», – сказав Віктор Ющенко.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...