Слухай онлайн
Cуспільство

Представники філій НСТУ обрали другу п’ятірку членів редакційної ради Суспільного

Загальні збори творчого колективу Національної суспільної телерадіокомпанії України, присвячені виборам членів редакційної ради Суспільного, відбулися сьогодні, 11 жовтня, у приміщенні Будинку звукозапису Українського радіо. Перша п’ятірка була обрана минулого тижня на конференції редакційних рад філій мовника. Про це повідомило Суспільне мовлення.

На початку зустрічі голова правління ПАТ "НСТУ" Зураб Аласанія звернувся до присутніх: "Кожен із вас точно знає ситуацію, коли дзвонять із першої приймальні в програму і кажуть прийняти гостей. От редакційна рада, до якої ви сьогодні обираєте представників, працюватиме для того, щоб так не можна було зробити. Ви писатимете редакційний статут, а потім чекатимете на звернення від журналістів із подібними справами. Насправді, це не така проста річ. "Ну і що, що це гості з обласної ради? Ну, вони нам здають приміщення за одну гривню на рік". І в такій ситуації редакційна рада повинна буде запитати, чому ми користуємося приміщенням за одну гривню і повинні поступатися владі. Редакційна рада буде на боці журналістів, щоб вони не боялися працювати, не боялися втратити роботу, сперечатися з керівництвом. Бо основне завдання журналіста – дотримуватися стандартів, бути об’єктивним та неупередженим, а не виконувати вказівки згори".

Член правління ПАТ "НСТУ", відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури, Микола Чернотицький додав: "Редакційна рада має стежити за дотриманням стандартів – в чому суспільний мовник має бути флагманом як у регіоні, так і по всій країні. Наша компанія має працювати для суспільства згідно стандартів. Тож перед вами стоїть дуже важливе завдання, і я впевнений, що ви з ним впораєтеся".

Під час основної частини зборів було висунуто 20 кандидатів, серед яких за допомогою рейтингового принципу голосування обрали п’ятьох.

Ними стали:

Павло Токар, заступник директора ТВО "Служба інформації" Чернівецької філї НСТУ;
Мирослав Поляковський, заступник завідувача редакції ТВО "Студія експеримент" Закарпатської філії НСТУ;
Зоряна Тивін, завідувачка відділу міжнародного співробітництва Львівської філії НСТУ;
Марина Тепленко-Дідик, завідувачка редакції телебачення Вінницької філії НСТУ;
Оксана Клим, головна редакторка ТВО телебачення Львівської філії НСТУ.

це те, що в мене в середині.

Захід відбувся за підтримки Офісу Ради Європи.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...