Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

Представники національно-демократичних політичних партій звертаються до Президента з вимогою розпуску Верховної Ради та оголошення дострокових виборів

Сьогодні, 2 серпня, на прес-конференції представники блоку «Наша Україна», УНП та ПРП заявили про те, що вони єдині у своєму баченні щодо виходу із політичної кризи, яка склалась в Україні. Як заявив голова міжфракційного об’єднання «НУ» у ЛОР Олег Мандюк, єдиним можливим варіантом виходу з кризи є формування єдиного виборчого списку всіх національно-демократичних сил, якщо будуть оголошені дострокові парламентські вибори. Як переконаний Мандюк, у такому форматі «помаранчеві» наберуть щонайменше 60% голосів виборців.
 Щоправда, декларуючи бажання політичної єдності навіть на рівні Львівської області, не кажучи вже про Верховну Раду, «помаранчеві» сили такої єдності поки що не продемонстрували. Так, на сьогоднішню прес-конференцію прийшли в основному представники політичного  блоку «Наша Україна», натомість членів БЮТ там не було. Зі слів Олега Мандюка, так і не стало зрозуміло, чи запрошували когось із національно-демократичних сил, окрім УНП та ПРП, на цю прес-конференцію: «Зараз ми декларуємо свої наміри, заявляємо про підтримку Президента на дуже нелегкий для нього крок – розпуск ВРУ, після цього, звичайно, почнеться процес консультації, адже всі ми розуміємо, що без БЮТу та інших демократичних ми ніколи не переможемо на виборах», — заявив голова міжфракційного об’єднання «НУ» в ЛОР.
 Як повідомив Олег Мандюк, відповідаючи на запитання «Гал-info», зі свого боку для сприяння об’єднанню національно-демократичних сил й уникнення протиріч при формуванні єдиного виборчого списку він готовий ставити питання про те, щоб до списку не включали кандидатури від блоку «НУ» від «Львівщини», які будуть викликати заперечення в інших членів об’єднання.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ