Слухай онлайн
Політика

Прем'єр-міністр та Посол ЄС обговорили питання взаємодії у боротьбі з пандемією

Україна та Європейський Союз виступають єдиним фронтом у боротьбі з пандемією коронавірусу та його наслідками, - інформує Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Фото: Урядовий портал

Про це йшлося під час зустрічі Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з послом Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом.

Україна цінує готовність ЄС допомогти Україні у подоланні наслідків від COVID 19, незважаючи на надзвичайно складну епідеміологічну ситуацію у державах-членах ЄС, – сказав очільник Уряду.

За словами Дениса Шмигаля, пакет допомоги у розмірі 80 млн євро дасть змогу підтримати українську систему охорони здоров’я та економіку (зокрема, малі і середні підприємства, які найбільше постраждали від пандемії коронавірусу).

Вдячний послу ЄС в Україні за потужну підтримку. Зі свого боку, Україна також готова підтримати ЄС. Це питання вже узгоджене з Президентом Володимиром Зеленським. Україна – одна з найбільших світових виробників медичного спирту. Зараз наші заводи працюють на повну потужність, і коли буде забезпечено внутрішній ринок, ми готові надавати цей ресурс для допомоги іншим країнам, – підкреслив Глава Уряду.

Посол Європейського союзу в Україні зі свого боку відзначив, що Уряд своєчасно та ефективно діє на упередження поширення пандемії.

Під час зустрічі також йшлося про те, що Україні та ЄС потрібно об'єднати координацію гуманітарної і міжнародної технічної допомоги.

Зокрема, на базі Комісії з техногенної безпеки буде створено організаційний Штаб, який визначить алгоритм подальшої роботи з нашими міжнародними партнерами.

Крім того, співпраця діятиме у напрямку допомоги підтримки регіонів в частині фінансування деяких заходів у боротьбі з COVID-19.

Запевнив наших європейських партнерів, що Уряд України буде продовжувати реформи. Вдячний Європейському союзу за політичну підтримку, – відзначив Денис Шмигаль.

Очільник Уряду також додав, що дуже радий єдиній позиції України та ЄС в боротьбі з найбільшим викликом сучасності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");