Президент ФК „Карпати” Петро Димінський привітав ФК „Львів” з перемогою

„Головне, що одна команда від Львівщини вийшла в 1/8 фіналу. Я вітаю футболістів ФК „Львів” з перемогою і бажаю їм перемагати далі. Вони вийшли на поле більш підготовленими і такими, що засвоїли уроки з минулого. Говорити про те, що нам не пощастило, не варто – „карпатівці” недооцінили супротивника і грали здебільшого безвідповідально”, - зазначив у коментарі „Гал-іnfо” президент ФК „Карпати” Петро Димінський.
Нагадаймо, що вчора у матчі 1/16 фіналу Кубку України переміг ФК «Львів», успішно провівши серію післяматчевих пенальті у ворота ФК „Карпати”. Спочатку рахунок був 1:1 – перший гол був забитий „Львову” футболістом ФК „Карпати” Роша Батіста на 8-й хвилині додаткового третього тайму, потім за десять хвилин до кінця матчу гравець ФК „Львів” Гриценко забив штрафний у ворота „Карпат”. Пенальті у ворота „Карпат” забили Войтович, Гриценко та Баглай. Рахунок за пенальті 3:0.