Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Президента всієї України мають благословити предстоятелі всіх українських церков, а не глава іноземної церкви, - заява

Партія «За Україну!» занепокоєна рішенням Віктора Януковича у день свого вступу на посаду президента України отримувати благословення від глави іноземної церкви. Саме так можна розцінювати молебень, який 25 лютого в Києво-Печерській Лаврі здійснить з нагоди інавгурації Януковича Патріарх Московський Кіріл. Про це йдеться у заяві партії «За Україну!»

      
 «Ми шануємо конституційне право громадянина України Януковича належати до церкви, очолюваної Московським патріархом. Однак очевидно, що вступ президента України Януковича на посаду не може освячуватися іноземним ієрархом. Україна – незалежна держава, захист незалежності й національної гідності – найперший обов’язок будь-якого президента.   
   
До того ж, таке рішення Януковича і його московських покровителів провокує релігійну напругу. Адже такий крок – виклик мільйонам вірних Української православної Церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної Церкви, Української Греко-Католицької церкви, християнам інших конфесій та віруючим інших релігій.   
   
Віктор Янукович має усвідомити себе президентом усієї України, а президента всієї України мають благословити предстоятелі всіх українських церков. В іншому разі вже з першої миті свого президентства такий глава держави демонструватиме свою несамостійність і провокуватиме протистояння в суспільстві
», - сказано у заяві.   
   
  

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...