Слухай онлайн
Політика

Президентів 13 країн, історія яких пов’язана зі Львовом, можуть не встигнути запросити на святкування 750-річчя міста?

Президентів 13 країн, історія яких пов’язана зі Львовом, можуть не встигнути запросити на святкування 750-річчя міста. Як повідомив «Гал-info» представник Міністерства закордонних справ у Львові Володимир Караченцев, попри те, що до святкування залишився лише місяць, йому не приходило жодного підтвердження, що МЗС отримало список перших осіб інших держав, яких треба запросити до Львова.
 «Така ситуація мене, чесно кажучи, дуже дивує і навіть дратує. Ми звикли, що за радянських часів все можна було зробити в екстреному режимі, але зараз інша ситуація, для нас важливий кожен день, адже графіки президентів можуть бути дуже щільними. Зрештою, є правила хорошого тону і запрошувати таких високопоставлених гостей в останній момент зовсім не пасує. Мені здається, що зараз ми знаходимося на  критичній межі і зволікати більше не можна», — наголосив Володимир Караченцев.
 Нагадаємо, дирекція з організації святкування 750-річчя Львова кілька тижнів тому повідомляла, що через народного депутата Руслану Лижичко передала в Секретаріат Президента запрошення на святкування 750-річчя Львова для президентів країн, історія яких пов’язана зі Львовом. За процедурою, запрошувати таких високопоставлених гостей може лише Міністерство закордонних справ України.
 750-річчя Львова ми святкуватимемо 29 вересня — 1 жовтня.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...